Extensie op zib BehandelAanwijzing voor ondersteuning meerdere wilsverklaringen

Description

Grotendeels besproken binnen MM-125. Deze wijziging aangemaakt om hem aan een release te kunnen koppelen. De kardinaliteit van Consent.source (0..1) past niet bij het concept Wilsverklaring (0..*) binnen de zib BehandelAanwijzing.

Verduidelijking van Impact

The addition of this extension doesn't break existing systems, it may only be used for additional references while the source element can still be relied on to contain the first (and so far only) reference.

Proposed solution (NL)

Extensie toevoegen om de kardinaliteit van 0..* te kunnen ondersteunen. Hier het concept Wilsverklaring naar mappen. Mapping op Consent.source behouden. Comments toevoegen ter uitleg.

Proposed solution (EN)

None

Release notes (NL)

The TreatmentDirective profile allowed at most 1 reference to an AdvanceDirective resource, because of restrictions in the FHIR base. There is now an extension inside the source element to allow referencing additional AdvanceDirective resources.

Release notes (EN)

None

Activity

Show:

Ardon Toonstra December 12, 2019 at 8:59 AM

Vitalhealth PH3 December 12, 2019 at 7:53 AM

Beste Arjan,

Is er ergens een commit oid beschikbaar waar ik kan zien wat de wijziging is in de extensie en wat er verandert aan een (voorbeeld) resource?
Dan weet ik zeker of ik de wijziging op de juiste manier doorvoer.

Met vriendelijke groet,

Willem de Wit

Ardon Toonstra December 10, 2019 at 4:35 PM

Beste Welillem (),

Helaas is met de doorgevoerde wijziging zoals beschreven in dit issue een foutieve FHIRPath constrain meegekomen die hersteld wordt in een nieuwe release met de wijzigingen zoals beschreven in . Hierbij is ook de plek van de extensie verplaatst. Deze zat te te diep en in een type slice op source[x]. De extensie blijft verder hetzelfde. Zouden jullie deze extensie voortaan op Consent mee kunnen geven inplaats van op Constent.source?

Groet,

Ardon

Niek van Galen November 28, 2019 at 2:53 PM

Wijziging gepubliceerd in de November-release versie 2019.01.

Vitalhealth PH3 November 5, 2019 at 3:05 PM

Beste Niek,

Excuses voor mijn late reactie, ik krijg geen email notificaties van comments op tickets.
We hebben inmiddels de extensie kunnen testen en hij voldoet in ons scenario.

Met vriendelijke groet,

Willem de Wit

Resolved
Pinned fields
Click on the next to a field label to start pinning.

Details

Assignee

Reporter

Classification

Patch (Z)

Informatiestandaard onderdelen

FHIR-package

Information standard

BgZ
Basisgegevens GGZ

Priority

Better Excel Exporter

Created August 2, 2019 at 1:02 PM
Updated January 12, 2024 at 12:52 PM
Resolved August 2, 2019 at 1:03 PM