Details
-
Wijzigingsverzoek
-
Status: Gesloten
-
3
-
Resolution: Resolved
-
None
-
Nee
-
Medicatieproces, Allergieintolerantie
-
FHIR, Kwalificatie
-
Dit zou geen impact moeten hebben voor leveranciers. Eventueel dienen DVP leveranciers de tokens aan te passen als deze zijn opgeslagen door Touchstone in de TestScript setup.
-
-
Description
De conventie vastgesteld in MM-1752 doorvoeren voor de MP test- en kwalificatiematerialen.
De MM-1752 branch in de HL7-mappings repo (https://github.com/Nictiz/HL7-mappings/tree/MM-1752) heeft de conventie al toegepast. Middels dit ticket willen we de nieuw gegenereerde fixtures doorvoeren in de Touchstone test- en kwalificatiematerialen. Naast dat we de fixtures vervangen houdt dit ook in dat we:
- Nieuwe patient tokens aanmaken in QualificationTokens.json
- Patient token fixtures bestanden aanpassen
- Koppeling met de token fixtures in de TestScript aanpassen
Dit komt doordat de Patient.id's ook gaan veranderen. De koppeling met de authorisation tokens loopt doormiddel van Patient.id. Er bestaat maar één QualificationTokens.json voor alle WildFHIR servers. Er kan dus niet zo maar getest/ontwikkeld worden met de huidige tokens. Daarom dienen we alles te kopieren en een nieuwe token te geven.