Profiel naam zib-Product niet passend bij Zib FarmaceutischProduct

Description

Het FHIR profiel voor FarmaceutischProduct is qua naamgeving nog gebaseerd op de prepublicatie 2017 zib Product.

Dit houd in dat de naam, en titel, maar belangrijker de canonical URL van het profiel nog zib-Product in plaats van zib-FarmaceutischProduct.

De naamgeving is zeker verbeterd. De canonical url van het profiel aanpassen zorgt er echter voor dat veel dingen omvallen. Denk  bijvoorbeeld aan alle voorbeelden die voldoen aan dit profiel, andere profielen die naar dit profiel verwijzen, en de wiki pagina's.

 

Verduidelijking van Impact

Naar verwachting geen tot nagenoeg geen.

Proposed solution (NL)

  • De id en canonical uri ongemoeid laten. De impact van deze wijzigen is groter dan wat het oplevert

  • Naam en titel bijwerken naar PharmceuticalProduct. Hiervan valt geen hinder te verwachten

  • Alle mappings en bindings kloppen ook met de release versie 2.0. Het enige wat dan nog moet gebeuren is de mapping identity van de prerelease naar de release zetten (https://zibs.nl/wiki/PharmaceuticalProduct-v2.0(2017EN))

  • Opmerking in de omschrijving van het profiel toevoegen waarom de canonical afwijkt om vragen daarover te voorkomen.

Proposed solution (EN)

None

Release notes (NL)

None

Release notes (EN)

None

Activity

Show:

Ardon Toonstra February 13, 2019 at 2:38 PM

Rerievewd. Ziet er goed uit, name, title, description en purpose zijn aangepast. Netzo als de mapping id's. 

Opletten dat we straks bij het mergen de mapping.comments die in een latere commit zijn gedaan niet kwijt raken.

Alexander Henket January 29, 2019 at 6:05 PM

Voorstel review. Voorstel reeds toegepast in branch https://nictiz.atlassian.net/browse/MM-118#icft=MM-118 commit c37e650547fcae9c0cd818364ba86664628b8bd7. Ook gaarne review.

Alexander Henket January 29, 2019 at 5:41 PM

Ik heb Arianne gesproken: geen noodzaak om de naam/canonical aan te passen vanwege de impact. Wel controle of de mapping/bindings kloppen met de release 2017.

Ardon Toonstra January 28, 2019 at 5:27 PM

Former user , denk jij dat deze naamwijziging doorgevoerd dient te worden?

Resolved
Pinned fields
Click on the next to a field label to start pinning.

Details

Assignee

Reporter

Classification

Informatiestandaard onderdelen

FHIR-package

Information standard

BgZ
Medicatieproces
Huisartsgegevens

Priority

Better Excel Exporter

Created January 28, 2019 at 5:25 PM
Updated January 12, 2024 at 12:54 PM
Resolved February 4, 2019 at 1:27 PM

Flag notifications